Selit

do 5000 zł

Zespół SELIT powstał w 1999 roku. Grupa wywodzi się z Suwałk. Pomysłodawcą utworzenia kapeli disco polo i jednocześnie menadżerem Selit jest Krzysztof Stachurski. W 2002 roku wraz z wydaniem ich debiutanckiej piosenki – „Dlaczego tak”, panowie pojawili się w komercyjnym świecie muzyki disco polo, na zawsze porzucając podziemie tego nurtu. W 2003 roku zespół Selit wypuszcza na rynek disco polo, swój drugi autorski utwór pt.: „Jesteś jak narkotyk”. Po niewielkiej przerwie przyszedł czas na kolejne kompozycje: „Pocałuj mnie”, „Miłość w moich snach”, „Jedno czego pragnę”, „Bo taka jak ty”.
Na swój pierwszy wielki przebój, muzycy z Selit musieli czekać do 2007 roku, kiedy to w wyniku współpracy z Radosławem Liszewskim zespołu WEEKED powstaje piosenka – „Tak jak ja”. Utwór zostaje zamieszczony na kompilacji disco polo New hits vol. 2. Miesiąc po oficjalnej premierze tego materiału, singiel staje się komercyjnym szlagierem, wynosząc zespół Selit na szczyty list przebojów disco polo. Co najważniejsze „Tak jak ja” znalazł się w rankingu 10 najlepszych piosenek roku 2007.
Muzyka zespołu charakteryzuje się klasycznymi melodiami w stylu tradycyjnego disco polo oraz subtelną oprawa wokalną muzyki. W skład Selit wchodzą: Krzysztof Stachurski (manager, wokalista) oraz Marcin Gajewski…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Selit danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: