X-Trans

do 5000 zł

Grupa X-TRANS to zespół polskiej muzyki tanecznej założony w 1999 r. przez braci Tomasza i Wojciecha Ługowskich. W 2002 r. wydał swój debiutancki materiał „Moja wina” zaś promujące ten materiał teledyski do piosenek „Moja wina”, „Nie bój się mała & Impreza mix” oraz „Lot” były emitowane w TV Polsat.  W tym samym roku grupa zdobyła nagrodę za debiut roku na festiwalu muzyki tanecznej w Ostródzie. W 2004 roku X-TRANS zawiesił działalność by z inicjatywy Tomka powrócić w 2007 r. W 2009 r. zespół przechodzi metamorfozę. Skład opuszcza Wojtek a stworzona zostaje nowa koncepcja grupy obejmująca Tomka wraz z wokalistką. Na jesieni 2009 Tomek nawiązuje współpracę z Dorotą Krześlak – tym samym teraźniejszy skład zespołu zostaje ustalony.  Nowy image pociąga za sobą projekty i uszycie atrakcyjnych, wyrazistych strojów podkreślających charakter grupy. Powstają też nowe piosenki oraz teledyski.
Styl muzyczny X-TRANS choć osadzony w kanonie muzyki typowo komercyjnej nigdy nie poddawał się klasycznym dla DP czy Dance konwenansom, idąc w stronę zupełnie nieutartych szlaków w poszukiwaniu nowych rozwiązań i możliwości wyrażania siebie. Przykładem mogą tu być utwory „Tak jak chce” – piosenka z bezkompromisowym tekstem, do której został nakręcony równie innowacyjny teledysk, „New tomorrow”, zgłoszona do polskich eliminacji konkursu Eurowizja 2010, romantyczna „Zakochani, Zapatrzeni” czy niekwestionowany hit końcówki 2010 roku „Bezsenność”, która już po 1 tygodniu emisji w kilkunastu internetowych stacjach radiowych została (według statystyk tych stacji) najczęściej wybieraną piosenką przez słuchaczy…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu X-Trans danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: