Vexel

do 5000 zł

Debiutancka płyta grupy – “Wierzysz, wierzysz” – ukazała się we wrześniu 1998 roku. Pochodzące z niej utwory zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów stacji telewizyjnych i radiowych. Rok 2002 przyniósł kolejny materiał pt. “Stop stop”. Z tej płyty pochodzą: – tytułowy “Stop stop”, “Znów jesteśmy sami”, “Męski świat”. Nowe brzmienia i wyjątkowy charakter utworów sprawia, że są one coraz lepsze i naprawdę warto je mieć w swoich domowych płytotekach. Zespół VEXEL to dobra zabawa, czego doświadczyć można na licznych koncertach i festynach z ich udziałem które ściągają tłumy. Płyta “GORĄCE CIAŁA ” – przebojowa, po trosze dansowa po trosze melancholijna, elektryzująca i zachęcająca swym brzmieniem do wizyt na koncertach.
VEXEL zapewnia również niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju obsługą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych (wesel, komunii, rocznic, 18 – stek, itp.), balów i bankietów oraz festynów i happeningów…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Vexel danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: