Vertus

do 5000 zł

Zespół VERTUS pochodzi z woj. łódzkiego. Medialnie istnieje od stycznia 2011 roku, a swoją przygodę z  muzyką rozpoczął w roku 2006. Powstał z inicjatywy wokalisty Robert Kobackiego, który jest kompozytorem wszystkich utworów jak również autorem słów. Drugi człon formacji tworzy Łukasz Owczarek klawiszowiec – saksofonista.
Mimo młodego stażu na runku, Vertus ma na swoim koncie kilka ważnych sukcesów. Został ogłoszony DEBIUTEM ROKU oraz utwór \”Zagadka\” zajął miejsce na podium w plebiscycie na PRZEBOJ LATA 2011. Vertus ma na swoim koncie liczne występy na scenie, tj. krajowe festiwale, imprezy plenerowe, występy w klubach muzycznych itp. Owocem ciężkiej pracy duetu jest autorska płyta pt. ŚWIAT JEST DLA NAS, której wydawcą jest firma Hit N Hot Music oraz oficjalny teledysk do utworu \”Zagadka\” promujący ten album. Muzyka zespołu, jak również kontakt z publicznością, to sprawdzony sposób na wyśmienitą zabawę, zarówno dla młodszych, jak i dla starszego pokolenia. Bardzo dynamiczne aranżacje wzbogacone o brzmienia muzyki elektronicznej to doskonały argument, który stoi po stronie formacji Vertus…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Vertus danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: