Szafa Gra

od 10000 do 15000

Grupa wokalno – rozrywkowa „SZAFA GRA” powstała w 2002r. i od tego czasu wystąpiła na ponad 700 imprezach! Repertuar „Szafy” to piosenki z lat 70., 80., 90., 00. w ciekawych i zaskakujących interpretacjach – piosenki znane, odkryte na nowo, wykonywane z dawką humoru i przymrużeniem oka. Zespół w rewelacyjny sposób wciela się w wiele gwiazd polskiej i światowej estrady. Artyści wchodzący w jego skład mają za sobą duży dorobek teatralno – estradowy.

Wszyscy zaczynali w musicalu „Metro”, następnie kontynuowali współpracę z duetem Józefowicz – Stokłosa, biorąc od początku udział we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo. Basia i Beata ozdabiały swoimi piosenkami telewizyjny program „MDM” Manna i Materny, wykonując w nim przez parę lat kilkaset piosenek.
Talent Artystów tworzących grupę dostrzegli również inni twórcy zapraszając do współpracy i powierzając główne oraz pierwszoplanowe role w takich spektaklach jak: Crazy for you, Chicago, Grease, Koty, Miss Sajgon, Upiór w Operze, Deszczowa Piosenka, Rent, Mamma Mia.

Występowali na wielu festiwalach m.in:
Festiwal Top Trendy, Festiwal Opolski, Festiwal Dobrego Humoru, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, oraz prestiżowych balach biznesowych, eventach firmowych, imprezach prywatnych w rezydencjach znanych biznesmenów i dla najważniejszych VIP-ów w Polsce.

W skład grupy wchodzą gwiazdy warszawskich teatrów Buffo, Roma, Rampa i Syrena:

Basia Melzer – uczestniczka 2. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat
Beata Wyrąbkiewicz
Wojciech Dmochowski
Rafał Drozd…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Szafa Gra danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: