Systematic

do 5000 zł

Zespół SYSTEMATIC powstał w roku 1994. Pochodzą z Ogrodzieńca – miejscowości znanej z największych w Polsce i Europie ruin średniowiecznego zamku Bonerów. W skład zespołu wchodzi dwóch energicznych artystów, dla których muzyka stała się życiową pasją:

– Piotr Molenda – instrumenty klawiszowe, wokal
– Marek Domagała – gitara, wokal
W lutym 2010 ukazała się debiutancka płyta zatytułowana Marzenia i sny, na której znalazło się 14 autorskich utworów utrzymanych w klimacie Disco Polo i Dance. Niebanalne teksty nawiązujące do różnych sfer życia, połączone z łatwo wpadającą w ucho melodią spowodują, że piosenki zespołu z pewnością spodobają się fanom muzyki tanecznej. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm w występach na scenie pozwalają na znakomity kontakt z publicznością. Całości dopełnia pokaz tancerzy z ogniem lub światłem, którzy dodają smaku żywiołowemu show…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Systematic danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: