Setus

do 5000 zł

Zespół SETUS powstał na początku 2010 roku – to nowa grupa na scenie muzyki dance, brzmieniowo nawiązująca do rytmicznych, wzmocnionych klimatów lat 80. Jego pomysłodawcą i założycielem jest promotor, producent i wydawca Grzegorz Ludwiczak, powracający po kilkuletniej przerwie na rynek muzyczny. Wokalistą SETUSa jest Michał Mech.
Ukończył on Szkołę Muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec.
Przez ponad 14 lat był członkiem chóru Alla Polacca przy Teatrze Wielkim w Warszawie. Wykonywał również partie solowe (m.in. w “Małym Kominiarczyku” i “Fedorze”).
Jako 11-latek został zaproszony do udziału w realizacji dubbingu polskiej wersji językowej znanej bajki “Król Lew”. Użyczył głosu Małemu Simbie śpiewając również piosenki (m.in.”Hakuna Matata”, “Strasznie już być tym królem chcę”). Jako nastolatek podjął pracę w Restauracji Śpiewających Kelnerów w Warszawie m.in. ze względu na stały kontakt z muzyką. W 2001r. wystąpił w programie Polsatu “Droga Do Gwiazd” zajmując drugie miejsce w eliminacjach finałowych. Zaśpiewał piosenkę Enrique Iglesiasa pt. “Hero”. Od 2004r. solista zespołu odpowiedzialnego za oprawę muzyczną inicjatywy “Przystanek Jezus” na festiwalu “Przystanek Woodstock” oraz współprowadzący warsztaty muzyczne dla młodzieży chrześcijańskiej…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Setus danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: