Servoos

od 5000 do 10000

Ich wieloletnie doświadczenia na rynku nie tylko Polski, ale i innych krajów Europy pokazują, że większość ludzi lubi muzykę melodyjną, wesołą, rytmiczną ale niebanalną. Ukierunkowali się na muzykę kilku krajów europejskich, łącząc jej elementy w aranżacjach folk-pop-dance. Oprócz nowoczesności nie zapominają o tym, czego dziś najbardziej brakuje w muzyce, tj. brzmienia tradycyjnych instrumentów takich jak akordeon, saksofon, trąbka czy klarnet. Utwory wykonują w językach obcych, ale również po polsku, co powoduje, że spełniają oczekiwania każdego organizatora i uczestnika otwartej imprezy plenerowej, Oktoberfestu (święta piwa i wina), biesiady czy eventu firmowego.
Oprócz koncertów trwających 90 minut są profesjonalnie przygotowani do poprowadzenia imprezy kilkugodzinnej z konkursami i zabawami…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Servoos danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: