Rompey

do 5000 zł

W czasie, kiedy inni opuszczali ten kraj, dorastał w nim pomysł: Co zrobić w Polsce, żeby było weselej choćby na trzy minuty w życiu innych, którzy są tu razem z nim? Muzyka jest odpowiedzią na wszystko! Dlatego powstał ROMPEY! Marcin Rąpała z zespołu Rompey jest idealnym przykładem, że nie wolno w życiu skupiać się tylko na jednym. Swoją karierę muzyczną zaczynał na scenie hip-hop. Później zajął się tworzeniem muzyki, ostatnio z racji studiów wyreżyserował film „Antoś”, który opowiada o losach jego rodzinnego Jasła.

Najnowszym projektem muzyka jest właśnie „Rompey”. Utwór w bardzo szybkim czasie zyskał na YouTube sporą popularność, jest odtwarzany w stacjach radiowych, radiach internetowych i bardzo dobrze radzi sobie w trakcie imprez. Chwilę później w sieci pojawił się utwór „Mała, Ty już nie pij”, który na ten moment został obejrzany już ponad milion razy w serwisie społecznościowym Youtube. Trzecim singlem zespołu Rompey jest wakacyjna propozycja „Mam obsesję”, w której oprócz głównej roli wokalisty Marcina Rąpały i Natalii Marcinem wcieliła się dwójka dzieci. Dzieci naszych przyjaciół – Roksana i Kacper. Teledysk jest dostępny na kanale zespołu w serwisie Youtube…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Rompey danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: