Robert Rozmus

od 10000 do 15000

Dynamiczny, energiczny show jednego z najbardziej zakręconych, śpiewających aktorów! Znany m.in. z programów Zbigniewa Górnego, Kabaretu Olgi Lipińskiej, grupy „Tercet – czyli Kwartet”, gwiazda musicali (m.in. Miss Saigon, Chicago, Pięciu braci Moe, Taniec Wampirów, Akademia Pana Kleksa…), uczestnik „Tańca z Gwiazdami”, gospodarz programu „Rodzina jak z nut” zaprasza na widowisko, które pozostawi niezatarte wspomnienia i niemałą zadyszkę – nawet u odbiorców w doskonałej kondycji fizycznej!
PODCZAS ROBERT ROZMUS SHOW:
Rozi wciela się w postaci najbardziej znanych wykonawców (polskich i zagranicznych). Peruki, świetnie dobrane stroje, dużo ruchu sprawiają, że publiczność chwilami czuje się jak w dobrym kinie (John Travolta!), chwilami jak na festiwalu piosenki włoskiej w Sanremo (Corleone!), momentami jak na koncercie Boba Marleya… a to tylko niektóre z jego artystycznych wcieleń!

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Roberta Rozmusa danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: