Mega Dance

od 5000 do 10000

Mega Dance to jeden z najpopularniejszych zespołów nurtu Disco Polo i Dance działający z powodzeniem na rynku od 2000r. Zespół posiada na swoim koncie sześć albumów oraz 27 teledysków, które są emitowane w: TV POLSAT, TV4, POLO TV, VIVA, 4FUN TV, DISCO POLO MUSIC oraz w jednej z najpopularniejszej rozgłośni radiowej VOX FM. Największe hity to „EWA ODESZŁA”, „W DYSKOTECE” (zaproś mnie do swego domu), „NA OSTRO”, „PUSTE SŁOWA”, „POWIEDZ CZEMU TRUDNO TAK”, „WRÓĆ EWO”, „CHODŹ BLIŻEJ” oraz „A TY NIE WIESZ”. Obecnie w skład zespołu wchodzą 3 osoby: założyciel, autor większości tekstów i muzyki – Karol Pietrzak oraz tancerze: Dawid Starczewski oraz Radosław Kolasa.
Koncerty MEGA DANCE to show połączony z utworami własnej kompozycji, które zna i śpiewa cała Polska, co jest gwarancją dobrej rozrywki i zabawy…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Mega Dance danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: