Medejs

do 5000 zł

MEDEJS powstał na początku 2014 roku. Andrzej Gieszczyk (kompozytor, tekściarz, aranżer, perkusista, gitarzysta i klawiszowiec) oraz Daniel Antosiewicz (tekściarz, kompozytor, aranżer, główny wokalista) postanowili założyć zespół. Nad nazwą długo się nie trzeba było zastanawiać, gdyż już wcześniej Daniel wymyślił MEDEJS. Andrzej bez wahania się zgodził i tak w szybki sposób powstała nazwa MEDEJS. Poza tym praca nie była zbyt łatwa, gdyż wszystko odbywało się drogą internetową z tego względu, iż Andrzej i Daniel mieszkali w różnych miastach Polski. Andrzej mieszkał w Warszawie, natomiast Daniel w Gryfinie (okolice Szczecina). Nagrania robione były w domowych warunkach. Andrzej robił aranże, pisał teksty i wysyłał je poprzez e-mail Danielowi. Ten zaś nagrywał wokale i odsyłał je z powrotem do Andrzeja, który zajmował się ich obróbką. Gdy Danielowi wpadło coś do głowy przelał to na papier, bądź nagrywał i wysyłał to do Andrzeja. Praktycznie tak samo wszystko się odbywało w jedną i drugą stronę. Po niespełna trzech miesiącach mieli już gotowy materiał do debiutanckiej płyty. Po zawiezieniu materiału do Green Star (firma fonograficzna) podjęli współpracę. Green Star, a dokładniej Paweł Mazurek pomógł w realizacji zrobienia wideoklipu, nakładu i wydaniu debiutanckiej płyty MEDEJS. W niedługim czasie od założenia Zespołu i podpisania współpracy z Green Star Andrzej i Daniel wspólnie postanowili o powiększeniu MEDEJS. I tak też się stało. Do Zespołu dołączył Robert Orlikowski (klawiszowiec, wokalista)
Daniel i Robert znają się już od wielu, wielu lat. Swego czasu grali różne imprezy plenerowe, jak i zamknięte (pod nazwą SHEYKER ). Już w tedy mieli kilka występów scenicznych, między innymi przed: Bogdanem Trojankiem & Terne Romą jak i przed samą grupą Boys. Andrzej natomiast wcześniej zanim stworzono MEDEJS zajmował się muzyką Hip – Hopową. Z tego tytułu wydał także płytę w rytmie Polskiego Rapu. Oprócz tego skończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia na pianinie oraz perkusji. MEDEJS tworzą zawodowi muzycy. Co najważniejsze, robią to z pasji i zamiłowania a jak wiadomo to dziś się liczy najbardzie
j…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Medejs danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: