Maciej Jamroz i Kasia Lesing

od 5000 do 10000

Maciej Jamroz i Kasia Lesing po latach wracają na muzyczny szlak. Starsze pokolenie miłośników tego rodzaju muzyki pamięta Kasię i Maćka doskonale. Początki kariery Kasi Lesing sięgają wczesnych lat 90., kiedy to zaczynała w chórkach zespołu TOP-ONE, a także gościnnie brała udział w nagraniach ich kaset i płyt. Ponad 20 lat temu – w 1995 roku – Kasia zasłynęła takimi przebojami jak „Wielki błękit” oraz „Trzeba żyć”. Ponadto jej piosenki często gościły na wysokich pozycjach w programie 30-ton lista przebojów.

Natomiast Maciej Jamroz to człowiek, który od samego początku istnienia zespołu TOP-ONE był jego członkiem, perkusistą, managerem oraz raperem m.in. w piosence „Coraz wyżej”, którą sam skomponował. W 1993 roku – jeszcze w trakcie współpracy z zespołem TOP-ONE – założył własny zespół Jamrose i zakończył współpracę z grupą Top One…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Macieja Jamroza i Kasi Lesing danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: