Lokus

do 5000 zł

Nazwa Lokus to pseudonim wokalisty z młodzieńczych lat. Tomek Mażewski urodził się w Inowrocławiu, gdzie spędził wspaniałe lata dzieciństwa. Po ukończonym liceum wyjechał do Szczecina, w którym podjął studia muzyczne na Akademii Sztuki i uzyskał tytuł magistra. Szczecin pozostał jego rodzinnym miastem. Od początku 2015 roku działający prężnie w muzyce Disco Polo. Teledyski artysty można oglądać w sieci, jak również w największych kanałach telewizyjnych m.in. DISCO POLO MUSIC czy POWER TV. Brał udział w programie Disco Star.

Lokusa można zobaczyć i posłuchać na koncertach w całej Polsce. Uczestnik programu Must Be The Music emitowanego na Polsacie oraz największego w Polsce festiwalu muzyki tanecznej w Ostródzie. Obecnie koncertuje po całej Polsce…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Lokus danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: