Lanberry

od 15000 do 20000

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Intensywnie eksperymentuje z szeroko pojętym brzmieniem elektronicznym. Miała z nim już do czynienia jako wokalistka Projektu NOD. Na płycie „Warsoul Experience” wraz z Lanberry wystąpili m.in.: Wojciech Waglewski, Marika, Małolat i VNM.  Uwielbia występy na żywo, podczas których zupełnie zmienia swoje oblicze – scena jest jej żywiołem. Sama pisze teksty oraz melodie, uwielbia twórczą pracę w studiu.

W 2010 roku Lanberry poznała producenta muzycznego Tofsona, a w 2011 producenta Dasta, z którymi od razu znalazła wspólny „muzyczny” język i rozpoczęła współpracę.  Rezultatem ich pracy są wspólne kompozycje, które w połączeniu z charyzmatycznym głosem Lanberry to electropopowe parkietowe hity. Lanberry nie byłaby sobą, gdyby nie sięgnęła innych, nawet dubstepowych rewirów. Również leniwsze kompozycje zapadają w pamięć nie tylko ze względu na swoja przebojowość, ale z powodu wokalu Lanberry, który jest jej największym atutem. Ona wie jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą.
Ostre minimalistyczne dźwięki elektro w połączeniu z brzmieniem lat 80. i 90. tworzą spójne kompozycje, które z pewnością zrobią niemałe zamieszania na muzycznej i klubowej scenie…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Lanberry danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: