Kasia Popowska

od 15000 do 20000

W 2007 założyła popularny kanał muzyczny w serwisie YouTube i jako pierwsza Polka rozpoczęła falę „me singing”, publikując znane przeboje w swoim wykonaniu. Jej nagrania obejrzano ponad 12 milionów razy. W 2009 wzięła udział w 2. edycji programu Mam talent!, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. Podczas castingu wykonała utwór „Hallelujah”. Przeszła do kolejnego etapu.

W 2014 wydała swój debiutancki singel, „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na szczyt listy dwudziestu najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Wystąpiła na największych festiwalach muzycznych w Polsce, m.in. Eska Music Awards i Lato Zet i Dwójki, a także wzięła udział w konkursie o Słowika Publiczności na Polsat Sopot Festival. Wystąpiła również jako support przez koncertem Ellie Goulding w Warszawie.

Jej drugi singel, „Tlen”, wykorzystany został w zwiastunie serialu Lekarze

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Kasi Popowskiej danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazjeę Największy wybór Artystów na każdą okazjeę

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: