Ivan Komarenko

 od 10000 do 15000

Ivan Komarenko to jedna z najbarwniejszych postaci jaka pojawiła się na polskiej estradzie w ciągu ostatnich kilku lat. Urodził się na terenie b. ZSRR w małej wiosce syberyjskiej. W jego żyłach płynie krew rosyjska, estońska, koreańska i gruzińska. Przybył nad Wisłę na początku lat 90., aby studiować filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Po uzyskaniu stopnia magistra stwierdził jednak, że językoznawstwo nie jest jego życiową pasją i rozpoczął karierę artystyczną.
Szerokiej publiczności zaprezentował się po raz pierwszy w roku 2003 zdobywając wysokie miejsce w Konkursie Młodych Talentów zorganizowanym w ramach słynnego programu Michała Wiśniewskiego „Jestem jaki jestem” emitowanego w TVN. Następnie zyskał ogromną sympatię Polaków nagrywając wielki przebój „Jej czarne oczy”. Na przełomie lat 2004/2005 przeistoczył się na chwilę w aktora odgrywając w serialu „M jak miłość” u boku Anny Muchy, rolę czarnego charakteru – rosyjskiego cwaniaczka usiłującego nieuczciwymi metodami zdobyć polskie obywatelstwo. W roli tej wypadł tak przekonująco, że za sprawą niezbyt rozgarniętej urzędniczki z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, omal nie skończyło się to dla niego utratą karty czasowego pobytu. W maju 2005 roku reprezentował Polskę na jubileuszowym 50. konkursie Eurowizji. Występ ten zaowocował niezwykle intensywną trasą koncertową w kraju, jak również zaproszeniami do klubów polonijnych w USA i Europie Zachodniej. W roku 2007 doszedł do finału „Tańca z Gwiazdami” po drodze eliminując córkę wybitnego polskiego polityka. Ostatecznie zajął II miejsce, ustępując minimalnie faworytowi tej edycji, rewelacyjnemu Krzysztofowi Tyńcowi. W czerwcu 2009 roku wystąpił na opolskim festiwalu w „Superduetach” wykonując megahit „Daj mi tę noc” wraz z zespołem Bolter oraz swój przebój „Jej czarne oczy”. Publiczność wysłuchała utworów na stojąco.
Repertuar Ivana jest bardzo różnorodny, gdyż współpracuje z wieloma kompozytorami i autorami tekstów. Przeważają utwory o rytmach dynamicznych, przy których nawet nogi od krzeseł mają ochotę tańczyć, choć kilka piosenek ma charakter balladowy z wątkiem miłosno – sentymentalnym.
Koncerty Ivana są niezwykle żywiołowe. Na scenie towarzyszy mu 6-osobowy zespół złożony z 4 atrakcyjnych tancerek i 2 przystojnych tancerzy. Do poszczególnych piosenek opracowane są złożone układy choreograficzne, ekipa kilkakrotnie zmienia podczas występu stroje. Niemal zawsze po koncercie Ivan nie znika od razu w szatni, lecz chętnie rozmawia z fanami, rozdaje autografy, pozuje do zdjęć itp.
Należy zauważyć, że Ivan jest artystą bardzo doświadczonym. Zagrał ogromną liczbę koncertów od klubów w niewielkich miejscowościach poczynając, poprzez imprezy plenerowe poważnych instytucji (np. pikniki „Radia dla Ciebie”), po najbardziej prestiżowe sceny (festiwal Opole, konkurs Eurowizji)…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Ivana Komarenko danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: