Grzegorz Hyży

od 25000 do 30000

Single „Na chwilę”, „Wstaję”, „Pusty dom”, „Zagadka” na stałe wpisały się już w playlisty wszystkich rozgłośni radiowych, a na Youtube teledyski zobaczyło ponad 10 mln odbiorców.

Grzegorz Hyży swoją przygodę ze śpiewaniem zaczął przypadkiem na jam session w jednym z poznańskich klubów. Od tego momentu podążał jasno określoną drogą, gdzie nie ma już mowy o przypadkach. Przełomem dla wokalisty okazał się udział w trzeciej edycji programu X-Factor, w którym zajął drugie miejsce. Krótko po tym podpisał kontrakt płytowy z firmą Sony Music Polska. Premiera debiutanckiego albumu miała miejsce 27 maja 2014 roku. Od tamtego momentu światło dzienne ujrzały 4 single, wszystkie podbiły serca słuchaczy i okazały się wielkimi przebojami (ok. 10 milionów odtworzeń klipów na Youtube). „Na chwilę”, „Wstaję”, „Pusty dom” czy „Zagadka” pozwoliły artyście ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym, a także zagrać wiele koncertów w całej Polsce. Razem z zespołem zagrał na największych festiwalach w kraju: Sopot Festiwal, Festiwal w Opolu, Festiwal Top of the Top, Trasa Lato Zet i Dwójki, Sylwester TVN itd. Spotkał się z fanami podczas klubowej trasy, uwiecznił swoim koncertem eventy firmowe. Nie zwalnia, koncertuje i pracuje nad kolejnym albumem! Doskonałe poczucie rytmu, niepokojąco hipnotyzujący wokal, a przede wszystkim jasno określony pomysł na własną twórczość – tym charakteryzuje się Grzegorz Hyży...

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Grzegorza Hyżego danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: