Fantastic Boys

do 5000 zł

Zespół Fantastic Boys założył Jarosław Niegierewicz i Maciej Olchanowski z Białegostoku w 1994 roku. Już od początku powstania, grupa bardzo intensywnie pracowała nad materiałami muzycznymi i na przełomie kilku lat (1994 r. – 1999 r.) wydała 4 kasety w firmie fonograficznej Blue Star. Pierwszą była Smutna gitara, drugą Wyspa, kolejną W małej kapliczce oraz Co za noc. Poza tym grupa cały czas koncertowała po Polsce, choć początkowo były to dyskoteki i różne kluby muzyczne to rozwijając swój repertuar coraz częściej zdarzały się także imprezy okolicznościowe (wesela) i plenery na wolnym powietrzu (festyny).
W 2000 r. został zmieniony skład zespołu. Obok głównego wokalisty i założyciela Jarosława Niegierewicza doszli – Krzysztof Piekarski oraz Jerzy Wasiluk z Białegostoku.
Początek 2000 r. to dalsze koncertowanie, wyjazdy i nagrywanie kolejnych utworów z albumu: Te cudowne lata, z nowymi przebojami. W 2007 r. wydali  dwa single: Czarne róże na płycie Disco Polo New Hits N° 4 (2008 r.) i Oczy granatowe na płycie Disco Polo New Hits N° 5 (2008 r.)…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Fantastic Boys danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: