Cezary Żak i Artur Barciś

od 10000 do 15000

Rewelacyjny program kabaretowy, w którym Artur Barciś i Cezary Żak, jedni z najznakomitszych polskich aktorów charakterystycznych, prezentują osobno oraz w duecie piosenki, dialogi, skecze oparte na tekstach polskich satyryków. Wcielają się również w postacie, za które pokochała ich cała Polska, tzn. Tadzia Norka i Karola Krawczyka z serialu “Miodowe lata”. Program nawiązuje także do szalenie popularnego serialu pt. “Ranczo”, w którym aktorzy dają absolutny popis swojego kunsztu aktorskiego – Cezary Żak jako Wójt Kozioł oraz Artur Barciś jako Czerepach.

Łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz sympatia, jaką darzą ich widzowie, tworzą niezapomnianą atmosferę występu, co powoduje, iż program kabaretowy w wykonaniu A. Barcisia i C. Żaka uświetni każdą okazję oraz na długo pozostanie w pamięci…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Kabaretu Cezary Żak i Artur Barciś danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: