Bracia Lewkowscy

od 5000 do 10000

Bracia Lewkowscy – Irek, Radek, Zenek oraz Łukasz. Jak sama nazwa wskazuje, to czwórka rodzonych, pozytywnie nastawionych do życia braci z krwi i kości. Urodzeni i wychowani w Dobrzyniewie Dużym k/Białegostoku (jak mówią w najpiękniejszym miejscu na świecie). Korzenie zespołu sięgają 1990 roku, kiedy to na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w rodzinnej miejscowości odbył się pierwszy występ zespołu. Od tego czasu grupa występowała na setkach imprez rozrywkowych oferując widowni niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę.

Za namową grona przyjaciół w 2010r. grupa rozpoczęła prace nad produkcją autorskiego materiału. Godziny spędzone w studio zaowocowały w listopadzie 2010r. pojawieniem się pierwszego utworu promującego przyszły krążek „Kochaj albo rzuć…”. W sierpniu 2011 światło dzienne ujrzał album wydany nakładem wydawnictwa FOLK na którym znalazło się 15 autorskich utworów. Najpopularniejsze z nich to „Koleżanka z pracy”, „Dziewczyna z wakacji”, „Stary hit”, „Mazurskie lato” czy utwór tytułowy „Kochaj albo rzuć”…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności zespołu Bracia Lewkowscy danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: