Bernard Dornowski

od 5000 do 10000

Kto nie zna takich przebojów jak choćby: „Nie zadzieraj nosa”, „Takie ładne oczy”, „Anna Maria” czy „Biały krzyż”, które wylansował legendarny zespół „Czerwone Gitary”. Jednym z jego współzałożycieli i wieloletnim członkiem był gitarzysta i wokalista Bernard Dornowski. Dziś lideruje on zespołowi „Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary”, by – jak podkreśla – złote przeboje lat 60. i 70. wykonywane na żywo i w oryginalnych brzmieniach mogły nadal bawić, wzruszać i łączyć pokolenia dawnych i dzisiejszych nastolatków.

Najbliższe oryginalnym, czerwonogitarowym brzmieniom i aranżacjom koncertowe wykonania przebojów to niepodważalne atuty zespołu Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary. Gwarantujemy widzom dobrą zabawę, a także chwile wspomnień i autentycznych wzruszeń…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Bernarda Dornowskiego danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: