Bartek Królik

od 15000 do 20000

Bartek Królik – kompozytor, wiolonczelista, basista i producent muzyczny, który stoi za sukcesem między innymi takich gwiazd jak Sistars, Agnieszka Chylińska, Łąki Łan, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Krzysztof Zalewski, Tede, O.S.T.R. Tym razem zdecydował się „mówić własnym głosem”. 28 lutego 2020 r. ukazał się jego debiutancki album pt. „Pan Od Muzyki”. To 12 piosenek, które łączą muzyczne korzenie, historie pulsujące miejskim rytmem. Artysta kocha harmonię, nie lubi fałszu, jest pogodzony z rytmem życia. „Pan Od Muzyki” to płyta bez terminu ważności – słucha się jej „po swojemu”, odkrywając moc w melodiach oraz tekstach.
Oferta dotyczy:
1. Koncertu z zespołem – piosenki z albumu „Pan Od Muzyki”, a także kilka utworów kojarzonych z Sistars i Łąki Łan. Show z pełną oprawą wizualną oraz choreograficzną, trwający ok. 70 minut,
2. Koncertu z repertuarem coverowym przeznaczonym do zabawy.

Zobacz także tańszą wersję występu – tutaj

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Bartka Królika danego dnia,
zadzwoń: 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.
Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję
Pokazy Kulinarne z Gwiazdami Pokazy Kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: