Adriana Marczewska

do 5000 zł

Adriana Marczewska – szef kuchni oraz twórca projektu La BlaBla, w którym tworzyła autorskie menu oparte na sezonowych, tylko polskich produktach. Wierzy, że o ostatecznym smaku potraw decyduje jakość składników, dlatego używa tylko naturalnych produktów sprowadzonych od lokalnych dostawców specjalizujących się w zrównoważonej hodowli zwierząt, uprawie warzyw i ziół. Prowadzi warsztaty poświęcone sztuce kulinarnej (m.in. w „Zielonym Jazdowie” działającym przy CSW w Warszawie). Pracowała m.in. jako szef kuchni w restauracjach „Instalacje Art Bistro” oraz „U Artystów”.
Znana z programu kulinarnego „Ślinotok” w Kuchnia +. Uczestniczka 4. edycji programu „Top Chef” w telewizji Polsat. Interesuje się kuchnią tradycyjną, specjalizuje w zapomnianych polskich produktach, ziołach i przepisach. Obecnie prowadzi cykl warsztatów kulinarnych w „Grunt i Woda”, zajmuje się consultingiem restauracji oraz prowadzi projekt „The Star” wspólnie z Zatoką Sztuki w Sopocie…

W celu dokładnej kalkulacji oraz sprawdzenia dostępności Adriany Marczewskiej danego dnia,
zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com

Powyższy cennik nie jest ofertą handlową. Podane przedziały cenowe mają charakter orientacyjny. Szacunkowe ceny „od” nie zawierają ewentualnego podatku VAT, ewentualnych hoteli, ewentualnego transportu, opłat ZAiKS oraz aparatury nagłaśniającej i oświetleniowej.

Największy wybór Artystów na każdą okazję Największy wybór Artystów na każdą okazję

Pokazy kulinarne z Gwiazdami Pokazy kulinarne z Gwiazdami

Promowani Artyści: